A Biospirál-2006 Kft.  irodájába keres új munkatársakat értékesítés és marketing területén.

FELADATOK:

  • személyes tárgyalások lebonyolítása
  • értékesítés/szolgáltatások értékesítése

ELVÁRÁSOK:

  • pozitív, motivált személyiség
  • jó problémamegoldó képesség
  • dinamizmus
  • intenzív együttműködésre nyitott, de adott esetben egyéni munkavégzésre is képes

ELŐNYT JELENT:

  • jó kommunikációs készség
  • azonnali kezdés
  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • tárgyalási szintű angol nyelv

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes kereset
  • előrelépési lehetőség
  • jó hangulat
  • kellemes légkör

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Szeged, Budapest

Jelentkezni:
biospiral@gmail.com
tárgy: marketing

A Biospirál-2006 Kft. KUTATÓ munkatársat keres a prion fehérjecsaládba tartozó fehérjék konformációs tranzíciójának és amyloid-szerű szerkezetek formálódásának vizsgálatára.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület.

Elvárt kompetenciák:
―    jártasság bakteriális fehérje expressziós rendszerekben és fehérje tisztításban;
―    PhD, vagy ezzel egyenértékű tudományos minősítés;
―    önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:
―    egyéb molekuláris biológiai és/vagy biokémiai módszerekben való jártasság;
―    tapasztalat amyloidok képződésének, tulajdonságainak vizsgálatában;
―    nemzetközi kutatási tapasztalat.

A Biospirál-2006 Kft. KUTATÓ munkatársat keres a prion fehérjecsaládba tartozó fehérjék tanulmányozására.

Munkavégzés helye: Budapest vagy Szeged

―    ELISA módszer kivitelezésében való jártasság;

―    sejtkultúrákkal való munkában és konfokális mikroszkópiában való jártasság.
A pályázatnak tartalmaznia kell:
―    szakmai önéletrajz;
―    publikációs lista;
―    két referenciaadó neve elérhetőséggel;
―    rövid motivációs levél.

A jelentkezéseket a pozíció betöltéséig folyamatosan várjuk!

tárgy: postdoc-ELISA vagy postdoc-amyloid